AKTUÁLNĚ: JSME TU PRO VÁS I NADÁLE!
Můžete nás nadále kontaktovat telefonicky
+420 603 804 346
nebo e-mailem
suster@renovace-portas.cz.

Portas - Šuster: specialista na renovace schodů a zateplení oken, bezpečnostní dveře Festa

Kdo si přeje zrenovovat svůj domov, ten jej chce udělat hezčím, praktičtějším, příjemnějším a pohodlnějším k bydlení. Vše by mělo harmonicky zapadat do celkové atmosféry bydlení. Nové řešení by přitom mělo vydržet mnoho let. Mělo by být robustní, vyzrálé, snadné na péči a údržbu a mělo by mít dlouhou životnost.

Proto je správné a důležité se před takovým rozhodnutím zevrubně informovat.

Máme dlouhodobé zkušenosti s renovací schodů a zateplením oken a můžeme se pochlubit velkým počtem úspěšných realizací.

Bezpečnostní dveře Festa

Bezpečnostní dveřeBezpečnost je v dnešní době důležitý aspekt každého obytného objektu. Naše firma se proto již několik let specializuje na prodej kvalitních a prověřených bezpečnostních dveří.

Proč bezpečnostní dveře?

Zpravidla se u běžných dveří do bytu vymezuje šest oblastí označovaných jako slabá místa. Jsou jimi plocha dveří, panty dveří, zárubně, zámek, vložka a klíče. Plocha je prvním úskalím běžných dveří, neboť její nízká kvalita umožňuje proražení. Dřevovláknitá deska s papírovým jádrem je pro zloděje práce na několik okamžiků. Ani oplechování plně nezaručuje bezpečnost...

Základní charakteristika bezpečnostních dveří

Základní charakteristikou bezpečnostních dveří je zařazení do bezpečnostní třídy. Klasifikováno je šest tříd, přičemž platí, že čím je číslo vyšší, tím lepší stupeň ochrany dveře poskytují. To znamená, třídy 1 a 2 označují klasické dveře, které nemají téměř žádné bezpečnostní parametry. Třídy 3 a 4 představují bezpečnostní dveře schopné velmi dobře ochránit soukromý majetek. Proto také je tento typ dveří požadován pojišťovnami. Do kategorií 5 a 6 patří speciální dveře umisťované na příklad v bankách a podobně.

Výhody bezpečnostních a protipožárních dveří FESTA

 • vestavěná ocelová mříž zabraňující rozbití, či proražení bezpečnostních dveří
 • montáž bezpečnostních dveří do stávajících zárubní cca 2 hodiny
 • aktivní a pasivní ocelové čepy zabraňující vyražení a vysazení bezpečnostních dveří
 • široký výběr povrchových úprav bezpečnostních dveří
 • zkoušeno dle platných norem bezpečnostních dveří
 • Bezpečnostní dveře Festa jsou vyráběny dle rozměrů vašich zárubní

více >>

Renovace schodů firmou Portas

Zkušenosti s renovací schodišť nás dovedli k naší dnešní kompletní nabídce renovace schodů, ale i ostatních prvků schodišť. Naši odborní pracovníci vám jsou schopni zrenovovat schodiště, že bude skutečně vypadat jako nové. Renovace schodů firmou Portas je přitom finančně mnohem méně náročně, než schodiště dělat zcela nové.

Firma PORTAS vyvinula optimální alternativu k obvyklým metodám renovace starých schodišť: systém "schod na schod"! Velmi hodnotná renovace schodů PORTAS je řešením krásným, trvanlivým a cenově výhodným. Vaše - v jádru neporušené - staré schodiště zůstane tam, kde je a bude pouze překryto na míru vyhotovenými dřevěnými nebo laminátovými stupni.

více o renovaci schodů >>

Zateplení oken firmou Portas

Při hodnocení současného technického stavu oken v rodinné zástavbě, nájemních bytech nebo ve vícepodlažních budovách institucí nebo firem, musíme konstatovat značnou zanedbanost. Tento stav způsobuje stálé zvyšování tepelných ztrát a jeho postupným zhoršováním nebude možné zjednat nápravu jinak, než nákladnou a komplikovanou výměnou oken, a to zateplení oken firmou Portas. Ve většině případů lze včasným zásahem předejít kritické situaci a provedením opravy a zateplení oken a prodloužit životnost těchto zařízení včetně získání stejných technických parametrů, jako u nových oken.

Princip zateplení oken spočívá ve výměně jednoduchého skla vnějšího okenního křídla, prostřednictvím štíhlé, speciální profilové lišty z PVC, za izolační sklo. Tento způsob provedení je ojedinělý v ČR a má dlouhou tradici hlavně v Německu, Francii a Rakousku. Firma toto zateplování oken provádí 10 let a má s ním bohaté zkušenosti. Pro potřebu zabezpečení externích montáží máme cca 100 partnerských firem po celé České republice s těmito firmami úzce spolupracujeme tak, aby byla dodržena kvalita montáží a mohly být ihned aplikovány novinky, nové materiály a postupy týkající se zateplení oken.

více o zateplení oken >>

Hlavní zaměření firmy Portas:

 • Renovace dveří a zárubní plastem.
 • Dveře - prodej interiérových a vstupních dveří # prodej bezpečnostních dveří
 • Okna - prodej dřevěných oken – eurookna
 • Zateplení oken firmou Portas
 • Domovní dveře - renovace za jediný den: ráno staré odvezeme, večer nové přivezeme
 • Renovace schodů - vhodné pro všechny typy schodišť, stupně z pravého dřeva nebo laminátu
 • Koupelnový nábytek - Koupelnový nábytek firmy PORTAS se přesně na milimetr přizpůsobí Vašim podmínkám a přáním.
 • Kuchyně - všechna nová čelní dvířka vyrábí PORTAS patentovanou technikou zaměnitelných kazet!
 • Skříňový nábytek - PORTAS Vám nabízí cenově výhodnou cestu k obnově a modernizaci nábytku.
 • Kryty topení - velké množství modelů a dekorů, montáž za jediný den, ověřená kvalita, vlastní výroba a montáž
Doporučujeme: předokenní rolety, rolovací mříže, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány | pásové pily, pilové pásy na kov | gravírování | čidla CO2 - oxid uhličitý, amoniak | Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám Renovace – systém Portas Bezpečnostní dveře Zateplování oken