Domovní dveře

Domovní dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Postupem času však tvar a dekor dveří ztrácí svou modernost. Navíc na nich zanechávají zřetelné stopy vlivy počasí. Vstupní prostor pak již nepůsobí reprezentativně. A také bezpečnost Vašich starých dveří proti vlámání již často nebývá úplně nejlepší.

Renovace domovních dveří metodou PORTAS vyřeší všechny tyto problémy, aniž by bylo zapotřebí nákladné montáže kompletních nových domovních dveří včetně rámu. PORTAS totiž zachová nedotčené jádro Vašich dveří. Zcela podle motta firmy PORTAS: Plnit přání a zachovávat hodnoty!

Pro Váš problém s domovními dveřmi zcela jistě existuje řešení PORTAS.

Problém

Domovní dveře musí hodně vydržet: prší na ně, snášejí slunce a mráz a mnohdy se s nimi prudce bouchá. Kromě toho často neodpovídají staré dveře současným bezpečnostním požadavkům. Přesto jsou mnozí majitelé domů odrazeni od renovace domovních dveří. Důvodem je: běžné postupy jsou spojeny s velkou pracností a výdaji. Často je nutno zabudovat nové dveře i s rámem. Při vybourávání a zazdívání se většinou nelze vyhnout následným škodám.

Řešení Portas

Renovace domovních dveří PORTAS se provádí bez jakýchkoli stavebních prací; z hodnotného jádra Vašich starých dveří uděláme zase "nové ".

  • Práce s vybouráním a zděním odpadají
  • Renovace během jediného dne
  • Odolávají počasí a lehce se udržují
  • Bohatý výběr modelů
  • Odpovídající boční díly
  • Na přání pro Vaši bezpečnost: koncepce opatření proti vloupání
  • Ověřená kvalita
  • Vlastní výroba a montáž

Příklady modelů

Ze skromných hliníkových dveří mohou vzniknout kupříkladu elegantní bílé dveře s klínovitým prosklením. Nebo jednoduché dřevěné dveře dostanou dekor s přesnou napodobeninou ručně tepané mědi. Nebo získají svítivě barevný zevnějšek. PORTAS Vám nabízí dekory domovních dveří od světlého dubu přes rustikální dub až po dekor dřeva v bílé barvě, ale také práškový hliníkový lak v šesti atraktivních barvách RAL. Všechny dveře mohou mít jeden nebo dva výřezy pro sklo různých forem a velikostí. Samozřejmě máme ke všem dekorům odpovídající kování.

Bezpečnostní prvky

Speciální řešení nabízí PORTAS pro zabezpečení domovních dveří.

Na přání vybavíme Vaše domovní dveře prvky proti vloupání. Tříbodová závora zabezpečí Vaše dveře otočením klíče současně na třech místech: zámek a 2 další závory zabrání násilnému vyražení dveří. Zábrana proti vysazení dveří zmaří pokusy o vysazení dveří páčidlem. Cylindrická vložka odolná proti odvrtání a deska z ocelového plechu v celých dveřích také chrání před nevítanými hosty.

4 z 10 lupičů přicházejí domovními dveřmi.

Ještě stále chybí často např. bezpečnostní zámky nebo kování chránící proti vloupání. Lupiči mají u takových dveří lehkou práci. Německá kriminální policie zaznamená denně zhruba 600 vloupání. Čtyři z deseti zlodějů přicházejí do bytů špatně zajištěnými domovními dveřmi.

Doporučujeme: předokenní rolety, rolovací mříže, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány | pásové pily, pilové pásy na kov | gravírování | čidla CO2 - oxid uhličitý, amoniak | Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám Renovace – systém Portas Bezpečnostní dveře Zateplování oken