O firmě

Odborný závod PORTAS Miloslav Šuster vznikl v roce 1999 kdy se tato firma stala partnerem firmy PORTAS v Německu a výhradním zástupcem prooblast CHEB,SOKOLOV,TACHOV v oblasti renovací.

V Německu začala historie úspěchu firmy PORTAS v roce 1974. Zde se sbíhají nyní, tak jako dříve, všechny nitky v centrále před branamiFrankfurtu.

Mezinárodní tým vysoce kvalifikovaných spolupracovníků je garantem hladkého průběhu obsluhy více než 550 odborných závodů ve 13 zemích Evropy. Stará se o rychlé dodávky strojů a materiálu na libovolné místo:do Erdingu nebo Zwickau, do Brna nebo Turína.

Pro tento účel je připraven vysoce výkonný logistický systém i ultramoderní skladiště s výškovými regály. Stačí zavolat a jakákoliv objednávka materiálu je na nejkratší cestě k adresátovi. Tento servis umožňuje odborným závodům PORTAS maximální přizpůsobivost a přesnédodržování termínů.

Centrální sklad PORTAS má v současnosti celkovou kapacitu přibližně 5400 europalet, z toho je 2500 v nové přístavbě, která byla slavnostně otevřena v roce 1998. Od kliky ke dveřím přes polotovary dřevěných stupnic až po hliníkové profily je trvale na skladě připraveno kexpedici cca 6100 různých výrobků.

Doporučujeme: předokenní rolety, rolovací mříže, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány | pásové pily, pilové pásy na kov | gravírování | čidla CO2 - oxid uhličitý, amoniak | Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám Renovace – systém Portas Bezpečnostní dveře Zateplování oken